FIRMA

LINARE Manufaktura Betonu

Jesteśmy firmą rodzinną, która od lat specjalizuje się w produkcji betonu architektonicznego. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty zaprojektowane i wykonane ręcznie w naszym zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Hajnówce, w północno-wschodniej Polsce.

W 100% Polska firma

Jesteśmy firmą Polską, nasz zakład produkcyjny znajduje się w Polsce, materiały do produkcji naszych wyrobów pozyskujemy z lokalnych firm i zakładów rzemieślniczych. W 100% kontrolujemy proces produkcyjny, produkty wykonujemy ręcznie od podstaw, samodzielnie projektując, bądź realizując zlecone przez klientów projekty.

Zaufaj doświadczeniu polskich specjalistów z branży betonowej.

LINARE to beton architektoniczny

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów betonu architektonicznego w Polsce, pierwszym w woj. podlaskim.
Do każdego zamówienia staramy się podchodzić indywidualnie i sprostać stawianym wymaganiom zamawiającego.

Naszą zaletą jest terminowość w nawiązywanych zleceniach/umowach.
Doświadczenie w produkcji betonu pozwala nam doradzić odnośnie betonu, montażu oraz aranżacji.
Od początków stawiamy na jakość, co zawsze przekłada się na zadowolenie klienta, a nasze produkty są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców.

Współcześnie Beton Architektoniczny stanowi jedną z nowoczesnych płaszczyzn wystroju wnętrz, nadając indywidualny wizerunek każdej przestrzeni.

Koncepcja LINARE bazuje na wykorzystaniu betonu architektonicznego do tworzenia kolekcji okładzin i dekoracyjnych płytek w formie 3D. Projektujemy i produkujemy niepowtarzalne, a co najważniejsze – wytrzymałe elementy, które na życzenie Klienta mogą przyjąć dowolną formę, kolor bądź fakturę.

Jesteśmy zespołem składającym się z doradców, projektantów i montażystów, otwartym na wyzwania. Wykonamy Ci projekt, wycenimy i zamontujemy w Twoim domu.
Oferta LINARE skierowana jest do klientów, którzy poszukują zarówno innowacyjnych, jak i również estetycznych materiałów wykończeniowych.
Z ofertą zwracamy się również do architektów. Jesteśmy w stanie podjąć niemalże każde zadanie kreowania naszego najbliższego otoczenia.

  • płyty betonowe wewnętrze i elewacyjne
  • dekory betonowe 3D
  • donice, gazony betonowe
  • stoliki, blaty betonowe
  • parapety z betonu
  • betonowe umywalki
  • betonowe płyty ogrodowe pod wymiar
  • ławki, siedziska betonowe
  • cegła dekoracyjna

Bia Ziołowa beton01