LINARE

Czyli kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem płyt betonowych, donic i innych produktów z betonu architektonicznego. Wyróżniamy swoje produkty niespotykaną strukturą oraz dbałością o detale. Stawiamy na jakość i estetykę naszych wyrobów! Przekonaj się, zobacz realizacje.

Płyty betonowe

Sprawdz naszą ofertę

Produkujemy płyty z betonu architektonicznego o fakturze gładkiej i porowatej. Produkowane elementy można barwić na etapie produkcji oraz malować po zamontowaniu.

Parapety betonowe

Sprawdz naszą ofertę

Parapety które produkujemy nadają się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Kolorystyka to głównie odcienie szarości. W parapetach wykonujemy 3 rodzaje fazowania oraz podcięcie (kapinos)

Donice betonowe

Sprawdz naszą ofertę

Produkujemy donice z betonu architektonicznego o fakturze gładkiej i porowatej. Donice mamy w wymiarach standardowych, aczkolwiek bardzo często wykonujemy elementy pod wymiar. Donice są zbrojone i mrozoodporne.

czemu-linare

ZROBIMY CI PROJEKT

podoba Ci się beton a chcesz wcześniej zobaczyć jak będzie wyglądać na Twojej ścianie, wykonamy Ci projekt techniczny gratis.

wizja-i-misja

REALIZACJE DUŻE I MAŁE

współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami.

nasze-wartosci

NASZE WARTOŚCI

naszą misją jest wprowadzanie innowacyjnych, niepowtarzalnych form, a zadowolenie klientów jest najlepszą oceną naszej pracy

acb8a1974b23d7d687aa9e2a6c1878d6~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~